• Новини
  • Відкритий Регіональний турнір СОУ з «Об’єднаного» футболу

Відкритий Регіональний турнір СОУ з «Об’єднаного» футболу

2022-09-16

Футбольну естафету Спеціальної Олімпіади України (СОУ) продовжила Житомирська область. 16 вересня 2022 р. в с. Кмитів відбувся Відкритий Регіональний турнір СОУ з «Об’єднаного» футболу 7Х7 (7 спортсменів на полі в кожній із команд) для чоловічих команд. Турнір зібрав на стадіоні учасників з Житомирської і Київської областей. В останню хвилину з об'єктивних причин не змогла приїхати команда Вінницької області. Сонячна лагідна погода сприяла видовищному футболу, гравці намагалися показати свої вміння якнайкраще. Війна внесла корективи в проведення турніру і через повітряну тривогу довелося робити додаткову перерву в укритті і урізати культурно-екскурсійну програму дозвілля учасників. За результатами змагань бронзові медалі і кубок дісталися Гадзинській гімназії, срібні медалі і кубок у Стрижівського ліцею, а переможцями турніру стала команда КНЗ " Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат".

Дякуємо безпосередньому організатору змагань т.в.о. директору КНЗ " Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат". Віталію Пінчуку, Голові Житомирської обласної Української асоціації футболу Руслану Павлюку, президенту Української асоціації футболу людей з інвалідністю Миколі Оскомі, секретарю Глибочицької сільської ради Віталію Шпаківському.

Спеціальна Олімпіада України не так швидко, як хотілося б, але упевнено поширюється уже і на маленькі містечка і села нашої країни.