• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про школу

/Files/images/5.jpg
Комунальний навчальний заклад "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Житомирської обласної ради (надалі спецшкола-інтернат) заснована на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області і перебування в управлінні Житомирської обласної ради (надалі - Орган управління майном).
Територія школи розміщена в живописному місці на підвищеній місцевості парку. Внизу протікає невеличка річка, неподалік розкинувся мішаний ліс.Поблизу школи розміщені парк,сад, навчально-дослідні ділянки, город. Школа має транспортні засоби, достатню матеріально-технічну базу. В ній створено всі умови для цікавого, повноцінного життя вихованців віком від 7 до 17 років. Сучасно обладнані навчальні класи та кабінети, затишні спальні приміщення, які опалюються природним газом, створюють комфорт у навчанні та житті школярів.
Проектна потужність закладу(кількість осіб): 120 осіб. Станом на 1 вересня 2020 оку у КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" навчається та виховується 60 дітей.
Мова освітнього процесу: українська.
Навчально-виховний процес здійснюється диференційовано з урахуванням особливостей і можливостей учня.

Школа забезпечує корекційну спрямованість навчально-виховного процесу, лікувально-профілактичну, відновлювальну і оздоровчу роботу.

У ній проводяться корекційно-відновлювальні заняття з придметно-практичного навчання, лікувальної фізкультури, логопедії, ритміки, соціально-побутової орієнтації.Здійснюється трудове навчання за профілями: швейна, столярна справа та квітникарство.
Для створення оптимальних умов фізичного, психічного, інтелектуального розвитку дітей з особливими освітніми потребами, реабілітація в закладі носить комплексний характер і забезпечується поєднанням спеціального супроводу

педагогічного ( корекційного );

психологічного;

соціального;

медичного;

професійно – трудового.

Активно працюють спортивні секції (баскетбол, футбол, настільний теніс, легка атлетика), 20 гуртків за інтересами. Діти в’яжуть, вишивають, роблять м’які іграшки, майстерно готують тістечка, різні страви, вчаться робити вироби з природнього матеріалу, паперу, дерева та інші.
Група учнів закладу взяли участь у Всеукраїнських фінальних змаганнях з футболу Спеціальної Олімпіади у м. Миколаєві. У рамках програми “За руку з кумиром” вихованці мали змогу супроводжувати футболістів СК ”Динамо” та СК ”Дніпро” на футбольне поле в м. Києві. В 2019 році Віталій Володимирович разом з учнем Ревчуком Євгеном взяли участь у звітно-виборній конференції СОУ. У 2020 році учень 9 класу Тарадай Дмитро під керівництвом Пінчука В. В. став учасником відеоконкурсу Спеціальної Олімпіади України, присвяченому Європейському тижню баскетболу в Україні та отримав призове місце. Кульбовська Катерина була учасницею семінару “Гендерна медіа-школа Спеціальної Олімпіади України” у м. Києві, а також футбольна команда закладу стали переможцями онлайн-конкурсу Спеціальної Олімпіади України, присвяченому Всеукраїнському тижню футболу. Діти школи були учасниками в складі збірної України і брали участь у Чемпіонаті Європи Спеціальної Олімпіади з баскетболу в Туречиині (місто Мармаріс), де вибороли срібні медалі.
До закладу зараховуються:
діти з порушенням інтелектуального розвитку з 6(7) років та
діти з відповідним діагнозом з такими медичними показаннями:
• легка розумова відсталість;
• помірна розумова відсталість;
• органічна деменція різного походження, яка відповідає легкій
та помірній розумовій відсталості;
• розумова відсталість у поєднанні з раннім дитячим аутизмом, з тяжкими порушеннями мовлення.

Після закінчення школи випускники мають можливість здобувати середню технічну освіту у відповідних професійно-технічних училищах та ліцеях.

/Files/images/shkola/20161002_111643.jpg/Files/images/shkola/DSC_0791.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 2270